Odkryj Zakopane
Odkryj Zakopane
Reklama
Wypocznij i odpręż się w SPA. Zobacz najlepsze pakiety spa Wybieraj i rezerwuj już dziś!
Informacje
Co zwiedzić?
Polecane
Zakopane - Hotele i Pensjonaty

W Zakopanem znajduje się ponad 22 tys. zarejestrowanych miejsc noclegowych. Są to zarówno luksusowe hotele jak i malownicze pensjonaty. W Zakopanem prężnie rozwija się również rynek agroturystyczny.

Tak ogromna ilość miejsc noclegowych mogłaby przywodzić na myśl ogromną konkurencję jaka musi panować pomiędzy poszczególnymi hotelami i pensjonatami. Wbrew pozorom ponad 20 tys. miesjc do przenocowania to wcale nie jest tak dużo. Jak podał „Dziennik Polski” w roku 2008 sylwestra w stolicy Tatr spędziło ponad pół miliona turystów! Oznacza to, że w sezonie żaden z hoteli w mieście nie może narzekać na brak pracy. Czym obiekty zachęcają turystów? 

Na ul. Chałubińskiego 40 znajduje się Romantyczny Hotel Crocus. Oferuje swoim gościom zarówno centrum rekreacji, SPA, możliwość skorzystania z basenu wyposażonego w system hydroterapii i jacuzii, sauny fińskie i tureckie, ale stara się również dostosować swoją ofertę do najróżniejszych klientów. Dlatego zarówno zakochani, którzy chcieliby urządzić wesele w góralskim style jak i firmy, które chcą zorganizować swoim pracownikom wyjazd integracyjny w góry znajdą w Crocusie specjalnie przygotowaną pod siebie ofertę. 

Crocus jest tylko przykładem w jaki sposób hotele chcą sprawić aby goście byli jak najbardziej zadowoleni z usług hotelarskich oraz powrócili do Zakopanego w przyszłości. Innym ciekawym obiektem w mieście jest Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk*. Również ma przygotowane specjalne oferty dla klientów indywidualnych, grup i przedsiębiorstw i stara się spełniać najbardziej wyszukane życzenia klientów. Najciekawsze jest jednak to, że hotel znajduje się na wysokości 1023 m n.p.m.! Jest to zatem jeden z najwyżej położonych hoteli w Polsce!

To są tylko dwa przykłady z ogromnej liczby malowniczych pensjonatów w Zakopanem. Większość z nich wykonana jest w charakterystycznym dla tego regionu stylu zakopiańskim co sprawia, że obiekty idealnie wkomponowują się w naturalne otoczenie.

*informacje podane dzięki uprzejmości portalu www.romantycznyweekend.eu